Agnieszka Pankała

Agnieszka Pankała

certyfikowany psychoterapeuta, psycholog. Studiowała psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywała podczas czteroletnich studiów podyplomowych w Polskim Instytucie Ericksonowskim, które są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz dwóch lat w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, a także podczas rocznego szkolenia w Ośrodku Edukacji Psychologicznej – Szkole Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Gestalt we Wrocławiu.

Od 2006 roku pracuje jako psycholog i psychoterapeuta. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w ośrodkach interwencji kryzysowej we Wrocławiu i poza Wrocławiem. Jako psychoterapeuta jest zatrudniona w przychodniach zdrowia psychicznego oraz przychodniach psychologicznych, gdzie diagnozuje i prowadzi psychoterapię osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne uzyskała pracując również w szpitalu psychiatrycznym we Wrocławiu.

Pracowała też jako wykładowca przedmiotów z zakresu psychologii i psychopatologii w Kolegium Nauczycielskim oraz na Uniwersytecie Wrocławskim.

Bierze udział w konferencjach naukowych. Jest członkiem naukowych projektów badawczych. Swoją pracę poddaje superwizji u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Agnieszka Pankała

tel. 601 716 559, agnieszka.pankala@o2.pl